Szybka dostawa Dobra jakość

Peruka Premium 360 Lace

Peruka 360 koronkowa jest niezwykle elastyczną peruką. Na przykład włosy można zaczesać do tyłu, środkowe nogi, ukośne włazy itp., Nie widząc żadnego środka. Ale być może najbardziej imponujące jest to, że możesz także mieć włosy w pomponie / kucyku! (coś, czego trudno nie powiedzieć niemożliwym w przypadku tradycyjnych peruk).

Fallande ordning
Visa som Rutnät Lista

1 Artikel

per sida
  1. Premium Rak 360 Lace Peruk äkta hår
    As low as 9 490,00 kr
    Quickview
    Lägg till i önskelista
Fallande ordning
Visa som Rutnät Lista

1 Artikel

per sida

Peruka Koronkowa 360 oznacza, że ​​wszystkie zewnętrzne części peruki Koronka (czyli to, co zwykle widać na czole, skroniach, wokół uszu i z tyłu na szyi) są ręcznie tkane na cienkiej koronkowej siatce. Ta część peruki Lace sprawia, że ​​trudno jest zobaczyć lub poczuć perukę, a to daje przewiewne i wygodne uczucie, ponieważ dobrze oddycha przez drobną siateczkę.

Peruka 360 Lace na szyi ma regulowane sprzączki, które są przyszyte na siateczce z koronki, dzięki czemu możesz samodzielnie dopasować rozmiar peruki.

Koronkowa peruka jest niewiarygodnie elastyczna i może być używana z fryzurą, którą chcesz na razie. Na przykład włosy można zaczesać do tyłu, środkowe nogi, ukośne włazy itp., Nie widząc żadnego środka. Ale być może najbardziej imponujące jest to, że możesz także mieć włosy w pomponie / kucyku! (coś, co bardzo trudno nie powiedzieć niemożliwym w przypadku tradycyjnych peruk).